Adidas Fast Precision Response to rakieta typu padel, która jest przeciwieństwem Power Precision Tour evo 2.0. Postaramy się to lepiej zrozumieć:

caractéristiques

Rakieta ma dotyk, który niekoniecznie jest jego mocną stroną. Równowaga rakiety raczej w głowie podkreśla być może ten trudny dotyk. Znalezienie odpowiedniego miejsca uderzenia jest skomplikowane, a wyciągnięcie piłki jest dość techniczne. Ale kiedy znajdziesz ten obszar uderzenia, rakieta jest trucizną dla przeciwników.

Podobnie jak inne rakiety Adidas, nosi cienką ochronę na poziomie plastra, co nie jest bezużyteczne w przypadku tarcia rakiety z siatką.

Na pistę

Pierwszą rzeczą do zapamiętania: nie jest to łatwa gra w rakietę. Wymaga dużo techniki i pewnej adaptacji, aby ją kontrolować.

W obronie trudno ją opanować. Nie jest to łatwe, chyba że masz dobrą pozycję dzięki bardzo dobrej technice.

Jest to bardzo potężna rakieta, która wymaga trochę techniki, może zranić przeciwników. Loty są szybkie i głębokie.

Jego mocną stroną jest roztrzaskanie. Ale znowu będziesz potrzebować trochę techniki, aby wyciągnąć piłki.

konkluzja

To rakieta, w której moc ma pierwszeństwo przed kontrolą. Trzeba mieć zarówno technikę, jak i odrobinę cierpliwości, aby się do niej dostosować.

Jest przeznaczony dla zaawansowanych graczy z grą ofensywną

Początkujący lub przeciętni gracze powstrzymują się.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.