Adidas: nowe pala Adipower i Metalbone 2022!

Rok 2021 dobiega końca, a marki rakietowe wprowadzają teraz nowe kolekcje na sezon 2022.

Twoja kolej od adidasa Padel odsłonić nowe bryłki.

Marka z trzema batonami powraca w tym roku ponownie z produktami wysokiej jakości i bardzo ambitnymi nowościami, aby zadowolić praktyków, niezależnie od ich poziomu!

Gama Metalbone

W tym roku gama Metalbone jest bardziej kompletna niż kiedykolwiek! Rzeczywiście, istnieje 7 modeli łączących różne pianki i włókna, dzięki czemu oferują palany dostosowane do wszystkich. Wśród flagowych technologii tej linii znajdziemy m.inKONSTRUKCJA OŚmioboczna, nowość pozwalająca wzmocnić pal i nadać mu większą sztywność. Technologia OŚmioboczne ostrze do wirowania jest również po to, aby twoje efekty były destrukcyjne.

Alejandro galan, gracz numer 1 WPT będzie miał w tym roku nie jeden, ale dwa sygnowane modele: Metalbone 3.1 i 3.1 HRD! Podobnie jak w zeszłym roku, pałace Hiszpanów mają SYSTEM MASY I RÓWNOWAGI co pozwala dostosować wagę i wyważenie rakiety.

Metalowa kość 3.1

Ten pala jest przeznaczony dla zaawansowanych i profesjonalnych graczy z ofensywnym stylem gry.
W kształcie rombu ma dość wysoki sweet-spot, co dodaje mu dużej mocy. Pianka EVA MIĘKKA WYDAJNOŚĆ a szorstkie powierzchnie z włókna węglowego zapewnią graczom dobre połączenie szybkości piłki i komfortu, zapewniając zawsze przyjemne doznania, nawet z dołu toru!

Metalbone 3.1 HRD

To jedna z największych nowości tego roku, mocniejsza wersja Metalbone 3.1.

Będzie to druga broń numer 1, która będzie mogła wybrać swojego pala w zależności od warunków gry.Rakieta ta jest najbardziej agresywna z tego zakresu. Jego pianka WYSOKA PAMIĘĆ EVA nada twoim uderzeniom ostateczną moc i większą precyzję. Pala dla tych, którzy mocno uderzają i mają dobrą technikę, trochę jak pewien… Ale Galan!

Metalowy CTRL 3.1

Ten pala to okrągła wersja Metalbone 3.1. Przeznaczony jest dla graczy, którym zależy na większej zwrotności. Wyposażony w te same technologie co pianka MIĘKKA WYDAJNOŚĆ EVA, da ci kontrolę, komfort i władzę nad twoimi atakami.
Podsumowując, jest to doskonała rakieta dla gracza chcącego ćwiczyć padel ofensywa przy zachowaniu kontroli nad grą.

Metalokostny zielonypadel

Adidas oferuje całkowicie innowacyjne pala, które zawiera włókno lniane WŁÓKNO LNIANE, w 100% biodegradowalne.
Zachwyci miłośników padel ale także praktyków najbardziej zaangażowanych w zrównoważony rozwój.

Ten pałac w kształcie rombu ma piaskowaną powierzchnię SPIN BLADE GRITT aby nadać twoim uderzeniom destrukcyjny efekt. Pianka EVA SOFT PERFORMANCE i włókno lniane zapewniają niedrogą moc, idealną dla graczy, którzy ćwiczą ofensywną grę, ale chcą delikatniejszego dotyku.

Metalbone Lite 3.1

Ofensywny dzięki swojemu wzornictwu i diamentowemu kształtowi, ten pala łączy w sobie moc i wygodę.

Le SPIN BLADE GRIT pomoże Ci zmaksymalizować efekty, podczas gdy powierzchnie z włókna szklanego i pianka EVA MIĘKKA WYDAJNOŚĆ zapewni Ci większą wydajność piłki, komfort i pochłanianie wibracji.

 

Kobieta z metalowej kości Lite

Naprzód, ten pala jest dla ciebie. Dzięki diamentowemu kształtowi ta rakieta jest dedykowana do ofensywna gra.

Komfort pozostaje bardzo obecny w tym modelu dzięki składowi włókna szklanego i piance EVA MIĘKKA WYDAJNOŚĆ.

Podsumowując, ten pala łączy moc z wygodą i pozwoli ofensywnym graczom zabłysnąć na stoku. padel.

Metalowa Młodzież 3.1

Oto doskonała rakieta dla młodych mistrzów z już asertywną grą ofensywną!

W kształcie diamentu, ten lekki pala, który ma piankę EVA MIĘKKA WYDAJNOŚĆ oraz włókno szklane po bokach, zapewni młodym graczom doznania godne największych!

Asortyment Adipower

Adipower 3.1

Sebastian nerone, choć przeszedł na emeryturę, nadal będzie miał swój charakterystyczny model w Adidas. Argentyńczyk, agresywny lewicowiec, był znany ze swojego viborajest wspaniale wykonany.

Zrozumiesz, ten pala w kształcie diamentu spodoba się ofensywnym graczom!

Aluminiowane włókno węglowe 15k i pianka WYSOKA PAMIĘĆ EVA tego Adipower 3.1 zapewni moc i precyzję potrzebną do rzucenia wyzwania obrońcom. ten FORMA DO WIROWANIA OSTRZA zagwarantuje Ci maksymalną skuteczność Twoich trafień z efektem!

 

Adipower CTRL 3.1

PałacAlex Ruiz dostaje metamorfozę. Jeden z bestsellerów marki powraca w ulepszonej wersji. Gdybyśmy mieli to opisać dwoma słowami, moglibyśmy powiedzieć: dokładność et moc.

Dzięki okrągłemu kształtowi, jego składowi z aluminizowanego włókna węglowego 15K i pianki WYSOKA PAMIĘĆ EVA, ta rakieta zapewnia użytkownikowi mieszankę zwrotności, mocy i precyzji. Tutaj znowu technologia FORMA DO WIROWANIA OSTRZA zapewni Ci wysokiej jakości efekty. Krótko mówiąc, niezwykle wszechstronny pala, który pozwoli Ci czuć się komfortowo w każdej pozycji!

Adipower Light 3.1

Pala z Marty Ortegi. Od kilku lat jest jednym z emblematycznych rakiet śnieżnych marki.

Dzięki okrągłemu kształtowi i lekkości ten pala jest bardzo zwrotny i pozwala graczom oddawać wszystkie strzały wymagające precyzji. Jeśli lubisz pracować na punkcie i umieszczać piłkę w różnych zakątkach toru, ta rakieta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Piana  EVA MIĘKKA ENERGIA zapewnia idealną równowagę między precyzją a wygodą. Podobnie jak w pałacu Alexa Ruiza i Seby Nerone, FORMA DO WIROWANIA OSTRZA pomoże Ci uzyskać wysokiej jakości efekty.

Po bokach aluminiowane włókno węglowe 24K zapewnia sztywność, która zapewni dobrą moc, gdy skończysz!

Zielony Adipowerpadel

Podobnie jak jego siostra w linii Metalbone, Zielony Adipowerpadel ma 100% biodegradowalne powierzchnie z włókna lnianego. Dodaj do tego mus EVA MIĘKKA WYDAJNOŚĆ i uzyskasz maksymalną wygodę.

Okrągły kształt, ten eko-odpowiedzialny pala pozwoli Ci mieć świetną manewrowość. Jak we wszystkich palakach Adipower, struktura eXoeskeletonu zapewni Ci zwarte i mocne uderzenie.

Tym modelem Adidas potwierdza chęć poważniejszego inwestowania w zrównoważony rozwój, oferując bardziej ekologiczne produkty.

 

Adipower Lite 3.1

Mając na uwadze swój diamentowy kształt i wagę, będzie oferować niedrogą moc graczom, którzy nie chcą się wahać w komforcie i pochłanianiu wibracji.
Dotyk piłki jest szczególnie jedwabisty dzięki połączeniu pianki  EVA MIĘKKA WYDAJNOŚĆ i włókno szklane na twarzach.

 

Adipower CRTL Lite 3.1

To jest okrągła wersja Adipower Lite. Pala, który zapewni te same doznania, ale o okrągłym kształcie, a co za tym idzie większej zwrotności dzięki umiejscowionemu niżej sweet-spotowi. Rakieta, która zachwyci graczy, którzy cenią sobie przede wszystkim zwrotność i wygodę.

Adipower Junior 3.1

Podobnie jak linia Metalbone, linia Adipower oferuje rakietę specjalnie zaprojektowaną dla młodych mistrzów. Tym razem znajdujemy okrągłego pala, dla tych, którzy szukają większej zwrotności i chcą mieć możliwość kontrolowania tempa meczów!

 

 

Oczywiście istnieją inne modele Adidasa: Essnova, RX lub Discovery.

Aby uzyskać więcej informacji na temat całej oferty marki wystarczy kliknij tutaj.

 

 

Publié par
Zespół zarządzający Padel Maj
tagi: adidaspalas