REDSPORT WPROWADZA RYNEK FRANCUSKI DZIĘKI AGORESPACE

RedSport Padel, firma zatwierdzona przez All For Padel do produkcji gąsienic wiosłowych Adidas podpisał umowę z Agorespace na dystrybucję gąsienic wiosłowych we Francji.

Umowa podpisana na początku tego miesiąca stanowi dla dwóch hiszpańskich firm, RedSport Padel i All For Padel, wzrost i dynamikę ich obecności w sąsiednim kraju, w towarzystwie partnera strategicznego, który ma ważną sieć kontaktów dystrybucja z doświadczeniem w rekrutacji w administracji francuskiej.

W przypadku Agorespace umowa ta stanowi wprowadzenie do działalności firmy pádel we Francji przy wsparciu dwóch firm, które najwięcej postawią i zainwestują, obecnie w internacjonalizację branży hiszpańskiego pádel.

Agorespace ma swoją siedzibę w Compiègne, mieście położonym na północ od Paryża, z ponad multisportowymi obiektami 4.000 w różnych krajach 35. Od momentu powstania, w 1990, wyróżnia się jako pionier firmy w rozwoju tzw. „Multisport Fields” zgodnie z kryteriami projektowania, innowacji i jakości, co pozwoliło mu wytwarzać i sprzedawać ekskluzywne produkty, z gwarancją trwałości przez ponad 20 lat i uznaniem bezpieczeństwa dla użytkownika.

Aby uzyskać więcej informacji:

José Delgado jmdelgado@redsport.es

adidas padel field

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.