DZIĘKI AGORESPACE DZIĘKI AGORESPACE ZIEMIA REDSPORTU NA RYNKU FRANCUSKIM

RedSport Padel, firma zatwierdzona przez All For Padel na produkcję gąsienic do paddle Adidas podpisał umowę z Agorespace na dystrybucję swoich gąsienic do paddle we Francji.

Umowa podpisana na początku tego miesiąca czerwca reprezentuje dwie hiszpańskie firmy RedSport Padel i All For Padel, wzrost i dynamikę ich obecności w sąsiednim kraju, w towarzystwie Partnera strategicznego, który posiada rozbudowaną sieć dystrybucji z doświadczeniem w rekrutacji w administracji francuskiej.

W przypadku Agorespace umowa ta stanowi wprowadzenie do działalności firmy pádel we Francji przy wsparciu dwóch firm, które najwięcej postawią i zainwestują, obecnie w internacjonalizację branży hiszpańskiego pádel.

Siedziba firmy Agorespace znajduje się w Compiègne, mieście na północ od Paryża, z ponad 4.000 obiektów sportowych w 35 różnych krajach. Od momentu powstania w 1990 roku wyróżnia się jako pionierska firma w rozwoju tzw. „Terenów multisportowych” według kryteriów projektowych, innowacyjnych i jakościowych, które umożliwiły jej wytwarzanie i wprowadzanie na rynek ekskluzywnych produktów, z gwarancją trwałości przez ponad 20 lat i uznaniem bezpieczeństwa dla użytkownika.

Aby uzyskać więcej informacji:

José Delgado jmdelgado@redsport.es

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.