Adidas Power Precision Tour Evo 2.0 to zaskakująca rakieta do wiosłowania. Nie jest częścią wysokiej klasy Adidasa, a jednak ... Miałoby to miejsce. Nietypowa forma, szlachetne materiały, zbliżenie na Power Precision Tour 2.0:

caractéristiques

pala-power-precyzja turn-evo-20Rakieta jest pokryta włóknem szklanym, a rama składa się z włókna węglowego 100%. Klasyczna mieszanka wysokiej klasy i bezpiecznej. Podobnie jak większość rakiet Adidas, ma niewielką ochronę.

 

Rakieta ma kształt rombu, chociaż wygląda na okrągły.

W rzeczywistości jest to szczególnie dobrze wyważona rakieta pośrednia. Spodziewałbyś się ciężkiego ołowianego ciężarka i mocnej rakiety… Ale tak nie jest. To naprawdę dobry kompromis między władzą a kontrolą. Równowaga jest wyśrodkowana, dzięki czemu jest bardzo zwrotna.

Dotyk jest bardzo przyjemny, amortyzuje uderzenie piłki, nie tracąc przy tym swojej mocy Strefa uderzenia jest bardzo dobra, ponieważ znajduje się praktycznie na całej powierzchni rakiety… Oznacza to, że nie musisz grać całym środkiem mieć dobry chwyt.

Na pistę

Niektóre rakiety mają skomplikowany uchwyt. Ten jest prawie natychmiastowy. Bierzemy to i już czujemy się dobrze.

Jest bardzo łatwa w obsłudze, w obronie jest bardzo tolerancyjna. Wolej lub lob, piłka jest łatwa do umieszczenia dzięki dobrej kontroli. Jeśli chodzi o siłę, rakiety są mocniejsze, ale wystarczy, jeśli dobrze uderzysz piłkę, można ją wyciągnąć z pisty.

Wnioski 

Jedną z niespodzianek roku jest bycie jedną z najbardziej kompletnych rakiet Adidasa. Dla jakiego typu gracza? Idealny dla graczy poszukujących kontroli bez utraty mocy, jest łatwy w obsłudze i szybki w adaptacji, nadaje się do każdego poziomu gry i jest dobrym wyborem dla graczy o szerokim wachlarzu gry. Wykonana z włókna szklanego rakieta ma również przystępną cenę (185 €, którą można znaleźć za mniej niż 150 €).

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.