Adidas Power Precision Tour Evo 2.0 to zaskakująca rakieta do wiosłowania. Nie jest częścią wysokiej klasy Adidasa, a jednak ... Miałoby to miejsce. Nietypowa forma, szlachetne materiały, zbliżenie na Power Precision Tour 2.0:

caractéristiques

pala-power-precyzja turn-evo-20Rakieta jest pokryta włóknem szklanym, a rama składa się z włókna węglowego 100%. Klasyczna mieszanka wysokiej klasy i bezpiecznej. Podobnie jak większość rakiet Adidas, ma niewielką ochronę.

Rakieta ma kształt rombu, chociaż wygląda na okrągły.

W rzeczywistości jest to szczególnie dobrze wyważona rakieta pośrednia. Można było oczekiwać silnego ciężaru w głowie i potężnej rakiety ... Ale tak naprawdę tak nie jest. To naprawdę dobry kompromis między mocą a kontrolą. Waga jest wyśrodkowana, co czyni ją bardzo łatwą do zarządzania.

Dotyk jest bardzo przyjemny, pochłania uderzenie piłki bez utraty mocy Strefa uderzenia jest bardzo dobra, ponieważ znajduje się na prawie całej powierzchni rakiety ... Oznacza to, że nie musimy grać w pełnym środku mieć dobry strój.

Na pistę

Niektóre rakiety mają skomplikowany uchwyt. Ten jest prawie natychmiastowy. Bierzemy to i już czujemy się dobrze.

Jest bardzo łatwa w obsłudze, w obronie jest naprawdę tolerancyjna. Skradziona lub zrzucona, piłka jest łatwa do umieszczenia dzięki dobrej kontroli. Jeśli chodzi o moc, istnieją mocniejsze rakiety, ale ta jest wystarczająca. Jeśli dobrze uderzysz piłkę, możesz sprawić, że opuści pistę.

Wnioski

To jedna z niespodzianek roku, która jest jedną z najbardziej kompletnych rakiet Adidas. Dla jakiego rodzaju gracza? Idealny dla graczy szukających kontroli bez utraty mocy, jest łatwy w zarządzaniu i szybkiej adaptacji, nadaje się do każdego rodzaju gry i jest dobrym wyborem dla graczy z bardzo zróżnicowaną grą. Rakieta wykonana z włókna szklanego ma ponadto przystępną cenę (185 €, którą można znaleźć za mniej niż 150 €).

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.