Niemiecka marka Adidas przedłuży kontrakt 2020 swoich gwiazdorskich graczy w 3 roku: Marty Ortega, Alex Ruiz i Seba Nerone. Przygoda, która trwa, oparta na zaufaniu.

To są 3 świetni gracze padel, charyzmatyczni w środku, którzy grają jeszcze jeden rok ich kontrakt z marką z 3 pasmami.

Najpierw Marta Ortega, która jest częścią zespołu od 15 lat, Zawsze bardzo poszukiwana na imprezach Adidas, jest zaangażowana w środowisko medyczne i cieszy się. Dziś na szczycie rankingu kobiet logiczne jest, że Marta potwierdza i podpisuje.

Alex Ruiz, kolejny gracz, który nie pozostaje niezauważony. Gracz o „ładnej twarzy”, który ma imponujący umysł, który pokazuje to za każdym razem, gdy wchodzi na tor. Gracz, który często dociera do ostatnich pól Pretendenta. Jego choroba, cukrzyca, jest także jedną z wartości walki które Adidas chce zachować.

Wreszcie Seba Nerone, doświadczony zawodnik, od wielu lat będący częścią panoramy Adidas, jest miłym graczem, zawsze obecnym, który przynosi klucze techniczne, aby zawsze ulepszać.

Zespół ten potwierdza zatem na rok 2020. Dziwne, że Ale Galan nie był obecny ... Może jego kontrakt został już przedłużony bez naszej wiedzy ... lub będzie to zmiana marki, którą wkrótce poznamy. Do naśladowania.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom do padla.