Podczas gdy FIP Gold Perpignan był w pełnym rozkwicie kilka dni temu, Padel Magazine skorzystał z okazji do dyskusji z zespołemDNA Padel wydarzenie, organizatorzy konkursu.

Do mikrofonu Francka Binistiego trójka przyjaciół wróciła do organizacji tego turnieju, ale także do kolejnego spotkania, które odbędzie się pod koniec sierpnia w Canet.

Życie rodzinne w zawieszeniu

„Wspaniały tydzień, całkowity sukces, wszystko było po to, żeby się udało, show, publiczność i klimat, więc jesteśmy bardzo szczęśliwi” powierza nam Alain Henry.

„Życie organizatora takiego wydarzenia to życie człowieka, który musi ładować telefon trzy razy dziennie, który musi dbać o zawodników, transport, zakwaterowanie, posiłki i dobrą zabawę, aby oni są szczęśliwi" wyjaśnione Dawid Mateusz.

„Wydarzenie takie jak to wstrzymuje jego życie rodzinne i to właśnie zrobił mój mąż David. Telefon ciągle dzwonił, a ja wolałem pracować w nocy, kiedy dzieci już spały. To setki godzin przepracowanych nad tym konkursem, ale bardzo się cieszę, że to zrobiłem, ponieważ padel to dla mnie wielka pasja, chociaż jestem do bani (śmiech). Uwielbiam ten sport i jestem bardzo dumny, że mogę być częścią tej przygody”, dodaje Krystyna Mateo.

Cyryl Hanouna na drugą edycję?

W związku z dużym sukcesem pierwszej edycji zeszłorocznej, organizatorzy gwiazdy FIP Canet postanowili założyć okładkę z powrotem w 2022 roku.
W ten sposób znajdziemy krem ​​z padel Francuscy i międzynarodowi gracze od 22 do 28 sierpnia w ładnym miasteczku Canet-en-Roussillon.

Jakie mogą być główne różnice, jakich dokonali w tym roku organizatorzy?

"Cyril Hanouna ? - odpowiada rozbawiony Alain Henry.

„Cyrylu, nie masz jeszcze poziomu podwyżki FIP, ale z drugiej strony będziesz miał dziką kartę organizacji”.

Wiadomość minęła, czy gwiazdor C8 odpowie na FIP Rise de Canet 2022 pod koniec sierpnia? Odpowiedz bardzo szybko.

Obejrzyj pełny wywiad w poniższym filmie.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.