Adrien Maigret podpisuje kontrakt z Nox ! Ten który teraz dzieli utwór z Jérémy Scatena we Francji wraca do marki, z którą był w latach 2018-2019.

Alfonso Bastida, dyrektor ds. marketingu NOX, był zachwycony, że w swoim zespole powrócił na obecny numer 5 w rankingu FFT: „To zaszczyt powitać z powrotem Adriena, którego dobrze znamy i który podziela nasze wartości i filozofię naszej marki. Życzymy mu wielu sukcesów zarówno na francuskim torze narodowym, jak iw uczestnictwie w APT, gdzie będzie regularnie startował.".

Adrien skąpy Nox padel lot

Ta sama historia z graczem, który jest zachwycony powrotem do Nox: „Bardzo się cieszę, że wracam do NOX. Można powiedzieć, że wracam do mojej pierwszej miłości. To marka, którą zawsze cenię, bardzo poważna, z bardzo dobrym wizerunkiem i produktami wysokiej jakości. Są blisko graczy i wykonują świetną robotę. Dam z siebie wszystko, aby jak najlepiej reprezentować markę, ewoluując głównie na torze francuskim, gdzie mam ambicję być we francuskiej drużynie na następnych mistrzostwach świata, wygrać jak najwięcej odcinków P2000 i dlaczego nie, tytuł mistrza Francji. Będę także grał na scenach na arenie międzynarodowej (APT, FIP i WPT)”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !