Previa z Mistrz Barcelony którzy zaczną dzisiaj, będą się liczyć o jedną parę francuską mniej w męskim stole: Adrien Maigret / Robin Haziza.

Adrien Maigret był zdiagnozowano koronawirusa wczoraj. Wniosek: francuska para Haziza / Maigret jest zmuszona odejść od tego Mistrza, który był im tak drogi.

Mijają tygodnie i wyglądają tak samo dla naszych Francuzów, którzy nie mogli uczestniczyć w P2000 w Perpignan i Tuluzie… Pamiętajmy o tymAlexis Salles, kapitan francuskiej drużyny, również miał do czynienia z COVID-19. Skomplikowany okres, z którego dziś wychodzi.

Mistrz Barcelony był międzynarodowym wydarzeniem, którego nie można przegapić…. „Ale zdrowie przede wszystkim ” wyjaśnia jego partner Robin Haziza, który nie zagra w turnieju, w którym mieszka.

Jednak od tamtej pory wszystko wydawało się zielone test narzucony przez World Padel Tour wykonane na początku tygodnia były negatywne. Ale 2 dni temu wicemistrz Francji poczuł się zmęczony i miał gorączkę. W ten sposób osiągnął nowy test, który wyszedł pozytywnie. Nowy epizod izolacji Adriena Maigreta po tym, który nastąpił po P2000 w Perpignan… Mając nadzieję, że wirus nie jest zbyt zjadliwy i może szybko wyzdrowieć.

Dla Robina Hazizy bez padla nie będzie tygodnia. Wręcz przeciwnie, trener francuskiej drużyny kobiet będzie mógł nadzorować francuskich graczy.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.