Podczas ostatniego etapu Narodowego Padel Puchar w Soccer Park w Champigny, Adrien Maigret i Frédéric Tison, faworyci turnieju mają swój status szanowany, ale nie bez trudności.

Przede wszystkim pierwsza obserwacja, oczywiście była kura śmierci, pula B obejmowała 3 pary, które mogły dotrzeć do miejsc kwalifikacyjnych do National Padel Puchar. Tylko dwóch pierwszych z każdej puli mogło mieć nadzieję na dotarcie do końca. W tej grze to Frédéric Burelli i Cyrille Theuninck poniosą ciężar tej dużej puli B. Grupa A jest bardziej zrównoważona, nawet jeśli Nahuel Silva i Maxime Bourgouin wygrali w swojej puli jako pierwsi. Franck Binisti i Sébastien Gay kończą kwalifikacje do ostatnich etapów turnieju.

W finale znajdujemy zatem pierwsze pary 2 z puli B. Magret / Tison ma pierwszeństwo przed The Panse / Gimenez 6 / 4 6 / 4. Pamiętaj, że w meczu grupowym to Panse / Gimenez wygrał super-tie-break.

Bourguoin / Silva kończy 3e. Jest to para, która przeszła kilka punktów zwycięstwa w pół twarzy Tison / Maigret, która ostatecznie przegrała super-tie-break.

W 4e znajdujemy parę Binisti / Gay, która kłania się 9 / 6 przeciwko Bourgouin / Silva.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.