Adrien Maigret, piąty francuski zawodnik poddaje się przed wejściem do biegu FFT Padel Tour z Perpignan.

„Z JT jesteśmy mściwi”

Musiałem grać z Jérémy Scatena. Mamy zrobić wszystkie cztery P2000 razem. Ale na arenie międzynarodowej nastąpiło wiele zmian. A Jérémy musiał zmienić swoje priorytety, ponieważ chce wziąć udział w przygodzie z FIP. 

To samo dotyczyło Jérôme'a Inzérillo, który nie mógł wziąć udziału w FFT Padel Tour. 

A potem z Jean-Thomasem Peyrou, który jest przyjacielem, musieliśmy nadrobić zaległości w zeszłym roku. Jesteśmy mściwi. 

Z JT graliśmy bardzo dobrze i bardzo źle w zeszłym roku. Mieliśmy skomplikowane fragmenty i na tym się skończyło. W końcu nadszedł czas, aby ruszyć dalej. I dobrze rozpoczęliśmy tę współpracę z P1000 wygrał w zeszłym tygodniu. 

adrien mincet koncentracja spojrzenia fft padel tour

„Moja przyszłość we Francji na razie”

Zobaczymy na tym P2000 co da. Jesteśmy rozsiani 2. Będą wielkie konfrontacje. Stół jest otwarty. A potem jest nowy kapitan męskiej drużyny, który jest obecny przez cały weekend, to może być ważne. 

Na razie nie jest planowany udział w międzynarodowych imprezach. Zobaczymy, jak rzeczy ewoluują. Na Roland-Garros będziemy mieć bardzo dobrą scenę. 

„Pablo Ayma: szansa dla francuskiej drużyny”

Myślę, że Pablo Ayma to bardzo dobra wiadomość dla francuskiej drużyny mężczyzn. Przyniesie nam swoje doświadczenie. Pracowaliśmy już razem w przeszłości w Barcelonie. Grałem wtedy z Benjaminem Tisonem, który kontynuował z Pablo. 

Ale niezależnie od tego, czy tam jest, czy nie, dla mnie celem jest zapewnienie dobrych występów na boisku. 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.