Spadł wcześniej na Premier Padel, Agustin Silingo wkrótce odejdzie z turniejów padel specjalistów, aby zostać pełnoetatowym trenerem.

Argentyńczyk, który na zmianę pełni obowiązki trenerskie w Diagonal Padel Akademia i turnieje, wyjaśnione naszym kolegom z VeinteDiez podczas zwycięstwa Argentyny u weterana Pucharu Świata, że ​​ten tytuł był okazją do radosnego pożegnania: „Minął co najmniej rok, odkąd tak dobrze bawiłem się na torze. Potraktowałem to jako ostatnią szansę, aby pożegnać się w szczęśliwy i satysfakcjonujący sposób padel. Wygrałem ostatnie mistrzostwa, które przegapiłem: teraz mogę przestać i nie mam czego żałować.

Obecny 41. zawodnik na świecie nie zakończył jeszcze swojej kariery, ponieważ wciąż widujemy go na turniejach (był obecny na Majorze Włoch z chłopakiem ze swojej akademii Gustavo Nunesem) i nadal powinien utrzymać swoje miejsce w Pro Padel Liga w USA z Los Angeles Beat. Ale wyraźnie przeżywamy na stokach ostatnie chwile „La Bestii”, gdyż – jak oświadczył 40-latekArgentyńskie Stowarzyszenie ds padeljest gotowy „zamknąć ten rozdział, aby móc podróżować z zawodnikami na turnieje i trenować ich”.

Już niedługo powinien więc oficjalnie ogłosić, że odchodzi na emeryturę i poświęcić się wyłącznie obowiązkom trenerskim!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !