magazyn Olé mówi nam, że Agustin Tapia powinien zadebiutować w dniu Premier Padel z turniej w Madrycie, który odbędzie się w dniach 1-6 sierpnia.

Nieobecny Premier Padel po rekomendacji swojego dostawcy sprzętu Nox, Agustin Tapia wydaje się w końcu gotowy do lądowania na nowym oficjalnym torze FIP.

Rzeczywiście, marka powiedziała Olé, że gracz “może grać swobodnie grać Premier Padel lub jakikolwiek inny obwód. Prosimy go o to, by jego decyzja nie miała żadnych konsekwencji prawnych dla marki. W tym celu będzie musiał podpisać absolutorium, że przejmie wszystkie obowiązki w przypadku sporu z World Padel Tour. Przypuszczalnie przekonałby go komplikacje prawne poniesione przez tor w ostatnich dniach.

Dobra wiadomość dla fanów na całym świecie i dla jego kolegi z drużyny Sanyo Gutiérreza, który był nieobecny w Rzymie i którego nie będzie również w Roland-Garros.

Zauważ, że Rafa Mendez, inny gracz Nox, jest dobrze zarejestrowany w Greenweez Paris Premier Padel Major. Jeśli Agustin rzeczywiście pojawi się na torze finansowanym przez QSI, wśród nieobecnych Noxów pozostanie tylko Miguel Lamperti! Wydaje się, że 43-latek, podobnie jak 46-letni Juan Martin Diaz, nie ma motywacji do zaryzykowania walki z WPT…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !