Aitor Garcia był związany kilka dni temu z Jérôme Inzerillo dla FIP Canet-en-Roussillon. pochodzący z Girony i jego francuski partner przegrali w 1/2 finale przeciwko Jérémy Scatena i Rogerowi Aromi w trzech setach 6/2 – 2/6 – 6/4.

Przy mikrofonie Padel Magazine, Katalończyk wrócił do swojego meczu, swoich bramek i nie zapomniał wykrzyczeć swojej miłości do Francji.

“Naprawdę lubię przyjeżdżać do Francji”

Aitor Garcia : „ To było bardzo skomplikowane spotkanie, ponieważ mieliśmy przed sobą bardzo trudną do pokonania parę. Właśnie wróciłem z rywalizacji w Calanda Challenger, dziś jesteśmy w Canet i za kilka dni będziemy rywalizować w FIP w Wenecji. To prawda, że ​​mamy bardzo napięty harmonogram. Jeśli chodzi o grę, nie byliśmy zbyt konsekwentni i chociaż udało nam się im sprostać, przegraliśmy. Nadal jesteśmy zadowoleni z poziomu gry, który pokazaliśmy".

28-letni Hiszpan bardzo lubi Francję i pokazuje to bardzo regularnie, przyjeżdżając na turnieje na francuskiej ziemi. Bardzo popularny wśród graczy, lubi grać z różnymi francuskimi graczami. Chcieliśmy wiedzieć, z kim najbardziej podobało mu się udostępnianie tego utworu.

GA: " Bardzo dobrze czułem się z Maxem Moreau, z którym mogłem wziąć udział w kilku turniejach. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Poza tym tak, to prawda, że ​​bardzo lubię przyjeżdżać do Francji. Mieszkam w Gironie, jestem niedaleko Perpignan i dość łatwo mi tu przyjechać, albo do Marsylii, czy nawet do Tuluzy. Zawsze kochałem Francję, więc zawsze będzie mi miło tu wrócić."

Jerome-Inzerillo-i-Aitor-Garcia-FIP-Canet
Jerome Inzerillo i Aitor Garcia

Włosy zawsze bez skazy

W Padel Magazine, wiemy wszystko. I to nie Franck Binisti powie nam coś przeciwnego. Podczas gdy mecze zawodów były transmitowane na żywo, jedna rzecz zwróciłaby uwagę płci pięknej: fryzura Aitora. Zawsze nienaganny nawet podczas szalonego meczu, jego włosy zawsze pozostają zadbane.

GA: "(Śmiech) Mam bardzo proste włosy, więc bardzo mi to pomaga i stylizuję je woskiem, dzięki czemu pozostają na swoim miejscu. Włosy nie pomagają wygrywać gier nie, może kilku obserwujących, ale żadnych gier (Śmiech)".

" Jeśli we Francji jest więcej FIP-ów, to tak, być może będę tu wracał częściej. Jak już wcześniej mogłam Wam powiedzieć, to dla mnie prawdziwa przyjemność być tam i jeśli będę mogła, przyjadę i dołączę do Was wszystkich."

Instynkt Padel po hiszpańsku

Po sukcesie pierwszego numeru Instinct Padel w języku francuskim redakcja magazynu planuje wkrótce opublikować wersję hiszpańską. To niemal spełnienie marzeń Aitora, który od dawna czekał na 100% recenzję. padel po hiszpańsku.

AG: "Myślę, że dobry magazyn powinien zawierać treści, które przemawiają do opinii publicznej, takie jak tematy dotyczące taktyki, techniki, świetne zdjęcia, wskazówki dla graczy, jak poprawić itp. Powiemy zróżnicowaną treść".

Czekam na wydanie Instynktu numer 2 Padel i być może z hiszpańskiej wersji magazynu, jeszcze raz przeżyj wywiad z Aitorem w całości.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.