Pierwszy udany test Aitora Garcii bordeaux Premier Padel P2. Urodzony w Gironie Diego Gil (TS7) zakwalifikował się do kolejnej rundy po zwycięstwie nad Barbosą / Albą (6/2, 6/1). W oczekiwaniu na swój kolejny mecz najbardziej francuski z Hiszpanów odpowiadał na pytania Mario Cordero.

„Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze. Nie był to najcięższy mecz, ale wygraliśmy, jestem bardzo szczęśliwy. W kolejnym meczu zmierzymy się z Włochem Mauro Salandro i Holendrem Stenem Richtersem. Myślę, że będziemy w drugiej zmianie, ponieważ dzisiaj graliśmy jako pierwsi. Bardzo się cieszę, że tu jestem! Trzy korty w Arkéa Arena są wspaniałe, nie są ani wolne, ani szybkie. Możemy grać dobrze. Dla mnie celem tego turnieju jest zagranie w finałowym losowaniu. Czy w przyszłym roku będę grał w klubie Sète? Tak, to możliwe. »

Przypominamy, że kwalifikacje transmitowane są na żywo na naszym kanale Youtube Padel Magiczny telewizor :

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.