Chcesz poprawić swoje umiejętności padel Dzięki radom jednego z najlepszych trenerów na świecie, nadszedł czas, aby zainteresować się Black Crown Academy.

Une bezpłatna platforma internetowa która oferuje filmy z profesjonalnymi poradami, udzielane przez jednego z najlepszych trenerów na świecie i przedstawiające gwiazdy World Padel Tour ? Nie śnisz, ta rzecz istnieje, chodzi o Akademia Czarnej Korony !

Trenerka Marty Marrero, ale także Alix Collombon, Juan Alday, oferuje bezpłatne filmy wideo, w których można poznać małe dodatki dotyczące bohaterów World Padel Tour czym są Marta Marrero, Adrian Allemandi i Eli Amatriain. Doradzą Ci we wszystkich aspektach gry: technice, taktyce, ale także fizycznym, żywieniowym, a nawet psychicznym!

Marta Marrero Juan Alday campeones

 

W szczególności do otrzymywania informacji, gdy tylko pojawi się nowy film, nie wahaj się i zasubskrybuj, to nic nie kosztuje, więc równie dobrze możesz to wykorzystać!

Zostawiamy ci mały film, abyś mógł trochę zobaczyć, co to jest. Aby się zarejestrować lub uzyskać więcej informacji, nie wahaj się kliknąć tego łącza: Akademia Czarnej Korony.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !