Padel Magazyn - Co za spojrzenie! Z pewnością jedne z najfajniejszych rakiet śnieżnych w okolicy. Ponadto Akkeron nie tylko produkuje rakiety w stylu made „Francia”, ale oferuje również rakiety z innych krajów, zwłaszcza europejskich, na zamówienie.

Ta rakieta nie tylko dobrze wygląda, ale jakość rakiety jest bardzo interesująca. Podobnie jak w przypadku Oro, lepiej mieć dobrą technikę opanowania rakiety. Niemniej jednak wydaje się łatwiejsze do oswojenia. Rama jest zaokrąglona i dlatego zwiększa kontrolę nad rakietą.

Jeśli chodzi o przyziemienie, nie martw się. Rakieta wydaje się optymalizować, aby przeciąć piłkę na pół i zranić przeciwnika. Piłki, które zrobiliśmy z tą rakietą, są bardziej obrobione i trudniejsze do złapania ze względu na efekty zaakcentowane przez rakietę.

W porównaniu do Oro, jego program jest bardziej zrównoważony, z pewnością bardziej precyzyjny. Ale i tutaj nie wszyscy się zgadzamy. Chwyt wydaje się całkiem dobry, ale z pewnością spowoduje nadmierną grypę na uchwycie rakiety, aby uzyskać więcej wrażeń. Te uczucia są wyjątkowe dla wszystkich i trudno jest w tym miejscu być całkowicie obiektywnym.

Jeśli musiałeś trzymać jedną rzecz na tej rakiecie, to jego styl! Świetny wygląd ... I to dobrze!

Franck Binisti - Padel Magazyn
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.