Sergio Alba i Francisco Gil zdobyli Gwiazdę FIP w Burriana dzięki przekonującemu zwycięstwu w finale z Blanco i Grabielem!

Sergio Alba i Francisco Gil znaleźli swój rytm. Zawodników trenował Adrian Caviglia, który musiał ciężko walczyć w ćwiartkach i ósmych, imponowali w finale przeciwko Adrianowi Blanco i Maxi Grabielowi. Zwycięstwo 6 / 2 6 / 2 dla tych dwóch graczy, którzy zaoferowali dużo intensywności i którzy zdominowali finał od początku do końca! Wymarzona niedziela dla Sergio i Francisco, którzy dziś rano zdominowali Fustera / Rico drogą 6/1 6/2!

Sergio Alba Francisco Gil Zwycięzcy Burriana

 

To w pewnym sensie zemsta dla nich, którzy w zeszłym roku przegrali w finale z tym samym Diego Fusterem, wówczas związanym z Denisem Perino. Pierwszy tytuł 2021 roku wpada zatem do portfela madryckiego numeru 1, zasłużonego dla tej pary, która po raz kolejny oddała wszystko na torze podczas tego turnieju!

Sezon ma dobry początek dla Alby i Gila, którzy swój pierwszy ćwierćfinał osiągnęli na World Padel Tour w 2020 roku, a kto chce więcej w tym roku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !