W całości Blochchain.com Miami Otwarte, na zakręcie trybuny, Padel Magazine spełnione Albert Figueiras, szef strefy obu Ameryk w Starvie.

Przy naszym mikrofonie przedstawia nas nowości sezonu i palatium flagowych graczy marki.

Wojownik Metheora i ewolucja Raptor

Zaczyna więc od przedstawienia nowych wersji Metheora i Raptor, znane modele marki.

„Zintegrowaliśmy nowy węgiel w pięknych kolorach (czerwony dla Raptora, niebieski dla Metheory), co nadaje ten bardzo estetyczny aspekt. Główna modyfikacja w tym roku dotyczy punktu równowagi. Mamy do czynienia z dwiema bardzo wszechstronnymi rakietami, które zapewnią dużą kontrolę w grze i sporą moc."

Dwa palas, które wyglądają podobnie, z nieco większą mocą dla Metheory i trochę większą kontrolą dla Raptora.

Astrum Eris

„Nowy pala Bea Gonzalez, pracowaliśmy nad nim, aby go udoskonalić przez cały 2021. To pala, który daje dużo kontroli, co pozwala bardzo dobrze wyczuć piłkę. Ta rakieta, która również ma nowy kolorowy węgiel, jest idealna dla gracza, który szuka precyzji”.

Starvie Astrum

Kraken

Teraz przyszła kolej na palacza, z którym można się bawić Jezus Moya ten sezon. ten Kraken wyróżnia się smukłym bokiem. Rzeczywiście jest to model o grubości 26 mm.

„Ten pala został opracowany przez Juan Jose Gutierrez, nasz dyrektor sportowy. Jest to bardzo techniczna rakieta i polecamy ją tylko graczom na wysokim poziomie. Bardzo lekki, idealny w obronie, ponieważ zapewnia kontrolę. Niemniej jednak gracz będzie musiał nadać piłce większą prędkość podczas swojego uderzenia, aby osiągnąć bandejas i rozbija skutecznie".

Starvie Kraken

Triton Pro

Słynny pałac Javi garrido, z dłuższą rękojeścią dla większej mocy i łatwości podczas dwuręcznych bekhendów.

według Albert Figueiras ta rakieta „nie jest tak techniczny jak Kraken i ma niesamowitą moc, która stawia go na pierwszym miejscu w tak zwanych potężnych palach w całym zakresie Starvie".

Starvie Triton Pro

Zrozumiesz to ponownie w tym roku StarVie wydobył ciężką artylerię.
Te palas zachwycą wszystkich typów graczy i niezależnie od ich poziomu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat reszty asortymentu StarVie, to się dzieje właśnie tutaj !

Całość tej wymiany można również znaleźć w języku hiszpańskim dzięki poniższemu filmowi.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.

Tagi