Przejeżdżając przez Paryż, gracze World Padel Tour Miguel Semmler i Ale Galan skorzystali z okazji, aby uderzyć piłkę w Padel Horyzont.

Kilku graczy z World Padel Tour udał się do Paryża, miasta romantyzmu, aby świętować Walentynki. Mnożyły się zdjęcia przed Notre-Dâme czy Wieżą Eiffla, w szczególności Martita Ortega, Paquito Navarroi dlatego Ale galan et Miguel Semmler.

Jak widzieliśmy w instagramowej historii numer 1 na świecie, ten ostatni i jego rodak zajmują 43. miejsce w rankingu World Padel Tour prawdopodobnie mieli mrówki w nogach po tych dniach wizyt i skorzystali z okazji, aby uderzyć piłkę w klubie w regionie: Padel Horyzont.

Źródło: Instagram Ale Galan

Zlokalizowane w Sucy-en-Brie, w 94., to centrum z wieloma rakietami, które ma sześć torów padel objętych, był oczywiście zachwycony otrzymaniem tych dwóch gwiazd padel na całym świecie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !