To para objawień sezonu 2023. Młodzi Hiszpanie Aleksandra Alonso et Andrzej Ustero ogłosili, że będą kontynuować stowarzyszenie w 2024 roku.

Mający 16 i 17 lat Alonso i Ustero będą w tym sezonie już kilka razy sprawiać niespodzianki. W szczególności wyeliminowali Castello i Osoro – finaliści Finału Master – podczas Madrid Masters i młodzi emeryci Mapi i Majo Alayeto na Valladolid Masters.

Oprócz tych występów XXL, są oni uprawnieni do 5 rund w ósemkach ostateczne i 2 razy w ostatecznego. Bardzo mocny jak na tak młodych zawodników.

Kiedy ten bardzo zachęcający sezon na zawodowym ringu byli Alejandra Alonso i Andrea Ustero koronowany na mistrza Hiszpanii wtedy latem mistrzowie świata w drużynie i U18 podczas Pucharu Świata w Paragwaju. Dość powiedzieć, że sezon był wysoce produktywny dla tych dwóch młodych zawodników.

W związku z tym Andrea Ustero oficjalnie ogłosiła na Instagramie, że kontynuuje przygodę ze swoim partnerem.

Z tego co widzieliśmy w tym sezonie, najlepsze dopiero przed nami dla tych dwóch młodych zawodników. Oczywiście będzie to konieczne obserwować na nich w obwodzie Premier Padel w 2024.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.