Padel Magazine - Co za gra ! Co za intensywność! Alejandra Salazar i Icíar Monte z pewnością zaoferowali publiczności mecz tygodnia.

Było wszystko Przede wszystkim nadmiernie zmotywowani gracze, 1 i 4 World Numbers są gotowi zrobić wszystko, aby wygrać turniej Masters i oczywiście wyjątkową jakość gry ...

Zespół, o którym myśleliśmy poniżej, pokazał, że doświadczenie i pasja układały się bardzo dobrze. Te dwie kobiety były na szczycie podczas całej gry. Starszej Alejandrze z lat 27 i Iciar z lat 38 udało się znaleźć niezłą równowagę.

Jednak w porównaniu z numerem 4 na świecie był obecny numer 1 na świecie, Patty Llaguno i Eli Amatriain, którzy pokazali dobre rzeczy od początku turnieju.

zachęca mistrzów wiosła 2014

Podczas zestawów 3 czuliśmy elektryczność na ziemi. Poddali się za cios. Publiczność była tak samo dla Patty i Eli, jak dla Alej i Iciar. W pierwszym zestawie cyfry 4 startują, by poprowadzić 3 / 0, przerwę w kieszeni, ale wtedy świat liczb 1 budzi się, aby spróbować wznieść się. Ten zestaw mógł się zmienić, ale liczby 4 są dobre, aby wygrać 6 / 4.

2e i 3e zestaw jest bardzo ciasny. Patty i Eli wygrywają 2e ustaw 6 / 4. 3e i ostatni set został ogłoszony tak bardzo gorąco i tak było. Ten zestaw był całkowicie niezdecydowany. Poziomy były bardzo zbliżone, ale w końcu Alex i Iciar podskoczyli z radości, pokonując świat liczb 1 w finale największego turnieju na świecie 6 / 4. 6 / 4 i 6 / 4.

Gratulacje dla tych kobiet, które raz jeszcze pokazują, że padel, którego uprawia, nie ma czego zazdrościć mężczyznom. Ich padel jest inny, ale bardzo techniczny i bardzo wymagający fizycznie.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.