Nowa separacja włączona Premier Padel i tym razem są to młodzi ludzie Alex arroyo et Edwarda Alonso którzy zdecydowali się zakończyć swój projekt.

Jak możemy powiedzieć pod postem Eduardo na Instagramie: decyzja zostanie podjęta przez Alexa Arroyo :

"Byłeś i zawsze będziesz wspaniałym przyjacielem. Szczerze mówiąc, całkowicie szanuję Twoją decyzję i życzę wszystkiego najlepszego w nowym projekcie."

Jeśli Alex Arroyo zdecydował się rozstać z Edu Alonso, jest ku temu dobry powód. Rzeczywiście, Arroyo byłby typowany na współpracę z nim Sanyo Gutiérrez, który rozstanie się z Maxi Sanchezem po Majorze w Rzymie.

Jeśli inne plotki wspomniały o możliwościrozstanie Mike'a Yanguasa i Javiego Garrido, w związku z tym odmówiono im. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że Maxi Sanchez podzieli się utworem z Edu Alonso… z wyjątkiem niespodzianek w ostatniej chwili.

Na chwilę obecną gracze nie ogłosili żadnego oficjalnego komunikatu dotyczącego przyszłego stowarzyszenia. Zobaczyć, czy Maxi Sanchez może ma coś do zagrania po stronie Yanguasa/Garrido…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.