Letnie okno transferowe jeszcze się nie skończyło: nasi koledzy z El4set właśnie to ogłosili: Javi garrido et Alex Ruiz powinniśmy zagrać razem po turnieju w Maladze!

Nad głową Javiego Garrido wisiał znak zapytania: z kim będzie grał? Jak wiemy, Mike Yanguas powinien dołączyć do Franco Stupaczuka na koniec P1 w Maladze. Pochodzący z Kordoby zostałby zatem bez partnera. Jest zatem po stronieAlex Ruiz którym, jak się zdaje, kierował Garrido. Kapitan Ameryka powinien zatem po raz drugi rozstać się z Momo Gonzalezem i spróbować znaleźć drugi oddech u boku Javiego Garrido.

W związku z tym, Momo González zostaje ponownie porzucony przez swojego partnera... zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z Chingotto. Kto więc będzie nowym członkiem drużyny Momo? Odpowiedź być może kryje się w FIP Platinum Sardegna... Rzeczywiście, Momo Gonzalez jest zarejestrowany... obokEdwarda Alonso !

Rozwiązanie tymczasowe czy nowy projekt? Ciąg dalszy nastąpi…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.