Lista zgłoszeń Finlandii Premier Padel P2 uczy nas wielu rzeczy. Teraz wiemy, że Javi Garrido i Alex Ruiz będą dobrze współpracować.

Podejrzewaliśmy to od kilku dni, teraz mamy pewność: Alex Ruiz i Javi Garrido udostępnią utwór z Premier Padel Finlandia P2. Obaj mężczyźni zarejestrowali się razem, podobnie jak Miguel Yanguas i Franco Stupaczuk czy Edu Alonso i Momo Gonzalez.

Dlatego rozumiemy, że Malaga P1 będzie ostatnią z pary Gonzalez / Ruiz. Turniej, który z pewnością będzie wyjątkowy dla obu stron malagueños ! Przyjaciółki wspólnie ukończą drugi etap na oczach swojej publiczności.

Następnie nadejdzie czas, aby poznać nowych członków drużyny. Momo łączy siły z młodym Edu, który wyróżnia się umiejętnością umieszczania piłki z tyłu kortu tam, gdzie chce, oraz silnym, konkurencyjnym charakterem. Razem Hiszpanie utworzą parę trudną do manewrowania.

Nieco z tyłu od początku sezonu Alex Ruiz stworzył z Javim Garrido bardzo agresywny duet. Czy po trudnościach z graczem o podobnym profilu, Juanem Tello, „Kapitan Ameryka” odniesie większy sukces z rodowitym Kordobą?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !