Laura Clergue i Léa Godallier wygrali tego wieczoru w pierwszej rundzie previa Alicante Open of World Padel Tour. Jutro rano znów zagrają o miejsce w tabeli.

Dzięki ich dzisiejszemu zwycięstwu 6/4 6/4 nad Donate / Musial, Laura Clergue i Léa Godallier zagra jutro rano o godz 09h30Facing Aitana Garcia Roman i Ainhoa ​​Rico Martin. Okazja do ponownego wzięcia udziału w głównym losowaniu turnieju Open du World Padel Tour !

W przypadku zwycięstwa jutro rano Francuzi ponownie zmierzą się z Eli Amatriain i Patty Llaguno, jutro po południu o 16:00. To znaczy spotkanie zaplanowany w tym samym czasie co 1/16 finału Alix Collombon i Sary Ruiz, którzy za swoją pierwszą wspólną grę odziedziczyli nową parę po WPT, rozstawieni z numerem 5, Gonzalez / Josemaria !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !