Przejdźmy do directa na WPT Alicante Open. Rzućmy okiem na ówczesne plakaty, z których większość jest umieszczona na kanale YouTube World Padel Tour !

Zaczynamy od dziewczyn z 09h30, ze spotkaniem między nasionami numer 1 Salazar / Sanchez i Amatriain / Llaguno, rozstawiony z numerem 6. Zawodnicy Manu Martina będą oczywiście faworytami, ale weterani Patty i Eli będą chcieli dobrze sobie radzić i skorzystać z powrotu Ariego po kontuzji.

Po tym meczu, kolejne spotkanie kobiet i zreformowana para Ortega / Marrero, który za swój powrót dziedziczy parę, która wraca do postaci: Galan / Iglesias.

Jak zawsze w piątek dwie czwarte kobiecego stołu nie są transmitowane, to są dwa dość kuszące spotkania: Bliźnięta Alayeto naprzeciwko Gonzalez / Josemaria »dinamitas«i Triay / Sainz naprzeciw Navarro / Osoro...

Jednak wszystkie męskie mecze są transmitowane na kanale WPT YouTube. Po drugiej grze dziewcząt będziemy więc mieć Paquito Navarro i Pablo Lima przed zawodnikami, z którymi dzielą swojego trenera: Alex Ruiz i Pablo Lijo.

Z 14h30, pozostałe trzy ćwiartki męskie będą następować po sobie, począwszy od Stupaczuk / Gutierrez vs Nieto / Rico. Będzie podążać Juan Lebron i Ale Galan  twarz Gonzalez / Allemandi. Dwie pary, które z pewnością będą trochę znoszone, ponieważ są minęło aż do dogrywki trzeciego seta wczoraj.

Wreszcie ostatnia wielka gra na zakończenie dnia: Sanchez / Di Nenno przeciwko Ruiz / Botello. Pomimo braku Chingotto / Tello i Bela / Tapia, nadal mamy bardzo dobry program padel dzisiaj. Nie rozważam Gwiazda FIP Gran Canarii również będzie dziś wieczorem oglądać na żywo w YouTube. Bardzo piękny dzień padel w perspektywie !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !