Paula Josemaria i Ariana Sanchez zakwalifikowany do finałuAlicante Otwarte od World Padel Tour. Hiszpanie pokonali Beę Gonzalez i Lucia Sainz 6 / 3 7 / 6 na drugi z rzędu finał.

Josemaria / Sanchez powyżej

Początek meczu jest bardzo tactique. Znajdujemy wzorce gry Madryt Adeslas Open finał. Bea González jest jak zwykle nadpobudliwy i zajmuje 3/4 toru. Ponadto, Josemaria / Sanchez grać maksymalnie piłką na andaluzyjce, aż pęknie. Pierwsza przerwa meczu. 3/1

Para Sainz / Gonzalez, który wywarł na nas ogromne wrażenie na tym etapie konkursu w Madrycie (z jednym z najlepszych meczów w historii padel żeński), dziś wydaje się w środku. Paula Josemaria i Ariana Sanchez całkowicie je udaremnić. Gry serwisowe można łatwo wygrać. 5/2

Paula Josemaria i Ariana Sanchez zaimponować na początku roku. Hiszpanie są bardzo solidni i mają jasne pomysły: oto pierwsi kandydaci na pierwsze miejsce na świecie. Pierwszego seta zgarnęli w 44 minuty. 6/3

lucia-sainz-bea-gonzalez-półfinały-estrella-damm-alicante-open-2021_dsc1115-copia-1170x658

Czarna bestia z Sainz / Gonzalez

Różnica polega na sile między tymi dwoma parami. Pewni swojej gry, Josemaría i Sanchez nie popełniaj błędów. Sainz i Gonzalez musi zrobić wyczyn, aby zdobyć punkt i często przeszkadzać piłkom w środku: jeśli ta para chce w tym sezonie stanąć na pierwszym stopniu podium, jest jeszcze długa droga. Przegapią dwie okazje na przerwę. 2/2

Paula Josemaria i Ariana Sanchez nie są również doskonałe i zaczynają wątpić, pozostawiając w ten sposób małe drzwi otwarte Sainz i Gonzalez chcę się spieszyć. 4/3

Paula Josemaria jest sensacją początku sezonu i po raz kolejny to udowadnia. Podaje piłkę między nogami Lucii Sainz, aby zrobić przerwę w najlepszym momencie. 5/4

„Nie martw się, teraz skorzystamy z ich usług!” Gaby Reca próbując pocieszyć swoich graczy na ławce. Argentyńczyk to wizjoner: odporność Bea i Lucia pozwala im zaoszczędzić dwa punkty meczowe i podnieść wynik! 5/5

Obaj Hiszpanie wchodzą w tryb maratonu i tam są najsilniejsi. Wykorzystują psychologiczną przewagę. „Spójrz, teraz wątpią. Ugryziemy kulę, vamos!„Express Niedźwiedź na ławce. 6/5

ariana-sanchez-półfinały-estrella-damm-alicante-open-2021_dsc1071-copia-1170x658

Gra toczy się ponownie w dwunastej partii drugiego zestawu. Punkty są coraz bardziej spektakularne. Josemaria / Sanchez zachowaj dwa sety, aby doprowadzić tego seta do tie-breaka. 6/6

Bea González jest graczem decydującym. Punkty zdobywa wygrywając uderzenia i traci je niewymuszonymi błędami. 3-3 przy zmianie stron. Paula Josemaria i Ariana Sanchez nie mogą podsumować swoich dwóch punktów meczowych. Nowa strona zmienia się na 6-6. Pod koniec napięcia Josemaria / Sanchez w końcu kończy tę wspaniałą bitwę. 7/6 (9–7).

Paula Josemaria:"Płaczę z radości. Dedykuję to mojej rodzinie… ”

Ariana Sanchez:„W tym roku czuję się bardzo dobrze na torze z Paulą. Jutro razem będziemy się cieszyć tym nowym finałem ”.

gonzalez saitz sanchez josemaria statystyki alicante

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !