Obejrzyj podsumowania wideo półfinałów Alicante Open, które odbyły się dzisiaj w dniu World Padel Tour.

Ortega / Marrero jak poprzednio

Na ich pierwszy wspólny turniej od prawie roku, Marta Ortega i Marta Marrero znalazły swoje dobre nawyki, dominując bliźniaków Alayeto i kończąc w finale.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Sanyo / Stupa z atmosferą déjà vu

Podobnie jak w zeszłym tygodniu w Barcelonie, Sanyo i Stupa nie poddali się po przegraniu pierwszego seta z Limą / Navarro. Podczas gdy myśleliśmy, że Paquito i Pablo są mistrzami w swoim temacie, Argentyńczycy zdołali wzbudzić w nich wątpliwości ponownie wspiąć się do finału.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Imponujące Triay / Sainz

Gemma Triay i Lucia Sainz to bez wątpienia wysportowany zespół damski nie dał Patty i Eli żadnych szans w półfinale. Oczywiście spodziewamy się jutro wielkiej walki!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Przebudzenie Galana / Lebrona

Ostatnia gra tego dnia dotrzymała wszystkich obietnic World Padel Tour. Zmotywowani i awanturnicy Martin Di Nenno i Maxi Sanchez zdołali odebrać zestaw Galanowi i Lebronowi. Ale kiedy cyfry 1 znalazły swój rytm, on niewiele zostało do zrobienia.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Program finałów

Zaczynamy 10h00 w tę niedzielę do finału pań: Triay / Sainz vs Marrero / Ortega. Zaraz po ten mecz prowadzi do finału mężczyzn, gdzie Sanyo Gutierrez i Franco Stupaczuk będzie szukać pierwszego zwycięstwa nad tymi, którzy obecnie dominują padel na całym świecie: Juan Lebron i Ale Galan !

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !