W prowincji Alicante w ciągu dwóch tygodni odbędzie się łańcuch dwóch turniejów: najpierw FIP Star of Elche, a następnie Estrella Damm alicante Open of World Padel Tour !

Elche Fip Star

Turniej, który to rozpoczyna Poniedziałek 26 październikW Elche, mniej niż 30 km od Alicante. Biorąc pod uwagę nagrodę pieniężną w wysokości 10 € podzieloną między stół dla mężczyzn i kobiet, powinniśmy ponownie znaleźć dużą liczbę graczy z World Padel Tour, który będzie chciał zdobyć punkty na koniec sezonu.

Spodziewajcie się więc bardzo ładnych plakatów i bardzo dużych meczów dla naszych Francuzów, którzy będą podróżować. Wrócimy do tego wkrótce.

Le World Padel Tour Estrella Damm Alicante Open

Prawie nie skończył Fip Star, Niedziela, 1 listopada, rozpocznie kwalifikacje do Estrella Damm Alicante Open. Wobec niespodzianek i starć, które widzieliśmy w Barcelonie, wmawiamy sobie, że nadal będzie widowisko!

Nadchodzą dwa bardzo duże tygodnie profesjonalnego padla, ku radości Alicantinów!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !