Alix jest na 1 / 8 podczas Open World Padel Tour w Alicante!

Wyścig 3e w sezonie profesjonalnego toru zapewni nam starcie na pierwszym miejscu wśród wioślarek damskich we Francji.

Opublikowany przez Alix Collombon w środę 24 kwiecień 2019

Po tym, jak w zeszłym roku miałem zaszczyt zmierzyć się z siostrami Alayeto, teraz 2 „M” przeciwstawia się Alixowi i jego partnerce Nicole Traviesa.

Zwycięzcy Master of Marbella i Open of Logrono, Marta Marrero i Marta Ortega jak dotąd nie mieli konkurencji, aby ich zatrzymać ... Ale zmiana jest teraz i zmiana będzie francuska. Jutro na 12h, nadszedł czas, aby stworzyć sensację dla naszego narodowego Alix, wierzymy w to!

U mężczyzn, aby zauważyć zaskakującą porażkę Lampertiego i Capry w zestawach 2. Przegrana w końcu całkiem logiczna zarówno Campagnolo, jak i Bergamini była solidna podczas tego meczu.

WPT PADEL pokazuje nam spójność między Lamperti / Capra tutaj:

▶ ️ Niespodzianka niespodzianka Lamperti / Capra w doskonałej atmosferze

Opublikowany przez PADEL MEDIALNY w środę 24 kwiecień 2019

Kolejna „pół niespodzianka” miała miejsce po porażce Cristiana Gutierreza i Ramiro Moyano przeciwko silnej parze Silingo / Allemandi. Pół zaskoczenia zarówno Gutierreza, jak i Moyano wydają się mało komplementarne na boisku. Trudno sobie wyobrazić, że 2 może zakończyć sezon razem, ponieważ Moyano wydaje się spięty z każdym strzałem, a oba Gutierrez sprawiają, że w każdym momencie traci kapelusz! Mocno, że 2 zmienia partnerów!

Jonathan Uzan

Specjalista od World Padel Tour, Jonathan, zarządza stroną WPT PADEL na Facebooku.
Jego misja: sprawić, byś wibrował z wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!