Pierwsze wejście do ćwierćfinału pary Castello/Collombon na a WPT otwarte. Oto reakcja Alixa, gdy po tym wychodzi z kortu historyczny mecz dla niej.

 „Udało nam się ją zdobyć”

“Super szczęśliwy, to jest cel, który mieliśmy od początku sezonu które zawsze trochę nam umykało pomimo wielu, wielu ósemek. To prawda, że ​​w 8. miejscu graliśmy bardzo, bardzo dobre pary, a dziś udało nam się to zdobyć. Tutaj jesteśmy „trochę martwi”, ale postaramy się zadbać o powrót do zdrowia, aby być gotowym jutro”.

Uczucie na meczu

- Dobrze rozpoczęliśmy mecz, był bardzo wyrównany i wyszliśmy z przerwą. W drugim mamy dość dużą dziurę, fizycznie trochę zszedłem. Popełniliśmy wiele błędów i graliśmy trochę do tyłu taktycznie. A w trzecim walczyliśmy naszą bronią, walczyliśmy jak suki. Juan nasz trener był dla nas dużą pomocą w trzecim secie.”

“Poszukaj czegoś jeszcze większego”

„Więc celem na początku roku było zrobienie jednego lub więcej rozgrywających. Zrobiliśmy jeden i nadal jest turniej. Więc oto jesteśmy, ścieżka trwa dalej, to jeszcze nie koniec, wciąż jesteśmy w turnieju. Jutro gramy z Ari i Paulą, to będzie wielki mecz, ale mamy wszystko, żeby się dobrze bawić i spróbuj zdobyć coś jeszcze większego. "

Alix Collombon Jessica Castello

W ten piątek rano możesz śledź mecz na żywo, od 09:30:

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.