Bardzo zaskakująca wiadomość w świetle ostatniego wyniku francusko-hiszpańskiej pary na World Padel Tour : Alix Collombon i Nicole Traviesa rozstają się w Alicante.

Skończone ! Po zamknięciu deux ans razem na World Padel Tour, Alix Collombon i Nicole Traviesa kończą współpracę, tylko dwa turnieje od końca sezonu. Nicole właśnie ogłosiła separację na swoim koncie na InstagramieKonto na Instagramie. Nadejdą duże zmiany dla niej, która również odchodzi, kimkolwiek był jego trener od 6 lat, Juan Alday !

Oczywiście zaskakująca wiadomość dla tej pary, która wydawało się, że nabiera tempa w ostatnim czasie, zwłaszcza z wielki mecz przeciwko Amatriain / Llaguno, Szósta para na świecie ... Zresztą separacja zaczyna obowiązywać natychmiast, obaj gracze nie będą razem na Alicante Open, których kwalifikacje rozpoczynają się w następny weekend.

Wkrótce przeprowadzimy wywiad z Alixem Collombonem, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach tej separacji, ale już możemy powiedzieć, że francuski mistrz jest zarejestrowany w Sara Ruiz Soto na Alicante Open. Związek pomiędzy dwoma prawicowymi graczami, czy zobaczymy Alix po lewej stronie po raz pierwszy na WPT? Niemożliwe ...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !