Dzięki ich zwycięstwo nad Martą Talavan i Nurią Rodriguez dziś rano, w XNUMX/XNUMX finału, Alix Collombon i Jessica Castello dzielą jedno zwycięstwo od rozegrania pierwszego półfinału turnieju WPT Open. Z niespodziankami, które były w ich części stołu, mogli dotrzeć do ostatnich czterech bez najmniejszego ziarna. Idealna okazja? Alix odpowiada nam przed jutrzejszym meczem z Las Heras / Virseda.

Gwiazdy wyrównane do półfinału?

„Tak, są wyrównane, ale rozgrywamy mecz po meczu, tak jak robiliśmy to od początku sezonu.
Barbara Las Heras i Vero Virseda właśnie wygrał z Martą Marrero i Lucią Sainz, oni też są w dobrym momencie. Ostatnie dwa razy, kiedy graliśmy przeciwko nim, przegraliśmy, ale mam nadzieję, że jutro uda nam się odwrócić trend! To jest oczywiście cel!
Jestem w mentalności, w której mówię sobie, że jutro jest nowa okazja, by zajść jeszcze dalej w tabeli. Ale każdy turniej to okazja!

Bardzo otwarta gra

„Wiem, że dla większości ludzi jest to szansa stulecia na awans do półfinału, ale o tym nie myślę. Myślę o rozegraniu mojego meczu punkt po punkcie, daję z siebie wszystko, oczywiście zrobię wszystko, aby wygrać i mam nadzieję, że na koniec będą dobre wieści! To jeden z obszarów, nad którymi pracowałem najbardziej mentalnie z Pierem Gauthierem i chcę być jutro w tej samej mentalności.

Za każdym razem, gdy w nich graliśmy (finał FIP Gold Milan i XNUMX runda WPT Sweden Open), przegraliśmy w trzech setach, więc na papierze jest to bardzo otwarty mecz!”

Spotkanie, które odbędzie się jutro o godzinie 10:00, niestety nie będzie transmitowane. Z drugiej strony będzie można śledzić wynik za pomocą „Marcador WPT”.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.