Tito Allemandi i Tolito Aguirre wygłosili niesamowite uwagi w wywiadzie po meczu po zwycięstwie w ćwierćfinale A1 Padel France Open przeciwko Del Moral/Barrera (7/6-6/3). Dwaj Argentyńczycy, którzy mieli problemy z komunikacją podczas zmiany stron w trakcie meczu, przedstawiają swój punkt widzenia:

Tolito Aguirre:Myślę, że zaczęliśmy bardzo dobrze. Obaj jesteśmy zbyt konkurencyjni. Kiedy jeden nie trafia w piłkę, drugi się denerwuje: jesteśmy toksyczni. Zobaczymy, czy któryś z dwóch się zmieni, a jeśli nie, to gramy dalej bez względu na wszystko, jak w ostatnim secie."

Tito Germani:Każda osoba w tym zespole ma problemy psychiczne! Nie możemy się zgodzić, więc takie rzeczy się zdarzają. Trzeba się zorganizować i zrobić wysiłek w terenie."

Uwaga Allemandiego wciąż rozśmieszyła jego kolegę z drużyny. Pokazuje jednak, do jakiego stopnia skojarzenie tych dwóch mężczyzn o silnych charakterach stanowi wybuchowy koktajl. Dopiero okaże się, czy ten związek będzie w stanie przetrwać z czasem. Przypomnijmy, że obaj rodacy przegrali w półfinale turnieju w meczu w trzech setach z Lijo/Semmler.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!