ALM Padel stał się pierwszym klubem Evreux, który oferuje boisko do padla w regionie. 21 we wrześniu ubiegłego roku, nowy klub padel zyskał nowych fanów, ponieważ klub spodziewał się zobaczyć klasyczne boisko. Co za niespodzianka dla wszystkich obecnych na inauguracji, aby zobaczyć to ”piękny panoramiczny teren, który może być mały".

Guy Lefrand, burmistrz Evreux był obecny, a może nawet bardziej niż ktokolwiek inny, ponieważ burmistrz pozostawał na ziemi przez dobre dwadzieścia minut.

Frédéric Rondeau, nauczyciel padel był również obecny przy inauguracji pierwszego klubu padel w Evreux. Uważa, że ​​„wydaje się, że klub jest już gotowy na przyjęcie nowego boiska do padla, a także placu zabaw lub konstrukcji częściowo halowej. Wydaje się, że burmistrz zakochał się w tym sporcie i nie mógł odmówić zwiększenia infrastruktury padel w ALM Evreux".

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.