To jest ogłoszenie w ostatniej chwili. Chociaż obaj gracze byli już zarejestrowani razem na Miami Padel Otwarty, dopiero w ubiegłą sobotę sformalizowali swój związek. To jedna z ostatnich ogłoszonych par. Nowy duet, rozstawiony numer 22 amerykańskiego turnieju zmierzy się z Raulem Marcosem i Javierem Garcią, dwoma zawodnikami z kwalifikacji.

Ta nowa para będzie trenowana przez Carlosa Pozzoni i Juanmę Rodriguez. Dążą do osiedlenia się na stałe w górnej części stołu i szukania stabilności, której nie mieli w ostatnim sezonie.

Sergio Alba wyjaśnił, że w tym nowym projekcie obiecują „bardzo ciężko pracujemy i pokazujemy dobrą stronę nas wszystkich, aby pokazać naszą najlepszą wersję na tym wymagającym torze”, przedstawiając swojego nowego kolegę z drużyny jako „jego partner bojowy”.

Ze swojej strony Álvaro Cepero wyjaśnia: „Pędziliśmy do ostatniej chwili, ale jak zawsze mówią, wszystko przychodzi we właściwym czasie, kto wie, jak czekać. Jak w przypadku każdego nowego partnera, wymaga to czasu, adaptacji i pracy. Obiecujemy, że będziemy to robić ramię w ramię ze wspaniałym zespołem, który mamy za sobą.”

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.