Później dokonał wczoraj tego wyczynu aby wejść do stołu finałowego WPT, Amanda Girdo nie przegapiła okazji, aby napisać nieco więcej historii WPT padel Szwedzki.

W przeciwieństwie do Wild-Card Belg Dierckx/Mestach, Amanda Girdo i Nela Brito przyjechały na tor z czapką faworytów. A przynajmniej możemy powiedzieć, że Szwed i Argentyna nie przegapiły tej szansy na powrót po raz pierwszy razem w 6/0 finału. Wygrali 6/1 XNUMX/XNUMX w meczu, w którym dominowali od początku do końca i pozwolili Girdo zostać pierwszym Szwedem, który to zrobił!

Jutro będą mieli ciężkie zadanie zmierzenia się z byłym partnerem i wspaniałym przyjacielem Neli Brito, Aranzazu Osoro, oraz jej koleżanką z drużyny Victorią Iglesias. Bądź jednak ostrożny, ponieważ ci, którzy rozstawią się na 7 w tym turnieju, będą ciężko walczyli, aby wydostać się z pułapki Bellver/Orsi: 6/3 4/6 6/4!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !