Kilka dni temu, kiedy Juan Lebron i jego partner Ale Galan wygrali Greenweez Paris Premier Padel Majordowiedzieliśmy się, że na Amazon Prime Video Spain nakręcono i wyemitowano dokument poświęcony Andaluzyjczykom.

Wydany na słynnej platformie reportaż śledzi podróże rodaka z Puerto de Santa Maria. Wyreżyserował go dziennikarz i reżyser David Castro Alvariño.

W tym 47-minutowym filmie możemy zobaczyć, jak młody Andaluzyjczyk zdołał wspiąć się na szczyt padel świata, stając się pierwszym Hiszpanem, który osiągnął najwyższy stopień podium, podczas gdy dyscyplina była do tej pory raczej zdominowana przez Argentyńczyków.

Przypominamy, że ten, który jest nazywany „el lobo”, stał się numerem 1 od roku 2019 obok swojego byłego partnera Paquito Navarro. Dziś dzieli to miejsce ze swoim kolegą z drużyny Alejandro galan. Dokument towarzyszy parze w tym sezonie i przypomina, ku uciesze fanów, zawodową i osobistą podróż Juana Lebrona.

Możemy zobaczyć, jak przygotowuje się fizycznie i psychicznie, ale także jak odbywają się wszystkie jego podróże, a także przeżywa swoje życie od środka w bardziej osobisty sposób dzięki świadectwom bliskich...

Zapowiada się bardzo ciekawie, a fakt znalezienia filmu dokumentalnego o piłkarzu padel na platformie takiej jak Amazon Prime jest dowodem, że padel coraz większe zainteresowanie mediów! Aby zobaczyć zwiastun, Kliknij tutaj

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.