Anthony Lopes (30 lat), portugalski międzynarodowy i Bramkarz OL od wielu sezonów inwestuje padel. Rzuca Wszystko w Padel Lyon z Tsongą. Z okazji inauguracji Padel Magazine zapytał go.

Wszystko w Padel, logiczna inwestycja

„Dla mnie to logiczna inwestycja. Fakt, że Jo (Tsonga) et Thierry (Ascione) towarzyszenie mi w tym projekcie przechyliło szalę na prawą stronę. Jestem bardzo dumny, że mogę się z nimi zaangażować. Są przyjaciółmi."

„Nie ma już wymówek. Teraz musisz tu przyjechać Wszystko w Padel grać i mieć maksimum przyjemności. ”

forhendowy Anthony Lopes

„The padel a stanowisko opiekuna jest bardzo podobne ”

"kocham padel, ponieważ jest to sport, który cechami przypomina stanowisko bramkarza, zwłaszcza jeśli chodzi o siłę docisku. Daje mi to dobre wyjście z futbolu i uderz piłkę. ”

„Na pozycji bramkarza jest dużo niskiego docisku, duże podjazdy wyścigów powyżej 2-3 metrów i wszędzie jesteśmy uważni. Tak jak w padeli to jest coś, co naprawdę lubię w tym sporcie ”.

"Myślę że padel daje mi więcej w moim zawodowym świecie, w piłce nożnej. Naprawdę mi to służy, ze względu na wiele podobieństw między stanowiskiem bramkarza a padel".

„Zaproś wszystkich OL do All in”

"Le padel może pomóc piłkarzom. Jest duch zespołowy. Jest też dużo umysłu ”.

„Może pewnego dnia zaprosisz całą grupę (OL) i nie podzielisz się tym wszystkim z nimi. Wiem, że są też miłośnicy padel w OL, czy to zawodnicy czy personel techniczny, medyczny czy nawet w biurach. Jest wielu, którzy uprawiają ten sport. Będzie to okazja, aby zobaczyć, kto naprawdę gra! Będzie dużo zawodów, będziemy się pośmiać ”.

Widoczność piłki nożnej w służbie padel

"Jeśli któregoś dnia zatrzymam się odruchowo, po meczu powiem dziennikarzom strefy mieszanej, że to dzięki moim treningom. padel, a dokładniej w All in Padel. Powiem to w następnej grzei możemy to pokazać! ”

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.