DyrektorERA Nieruchomości Château-Roussillon (partner FIP Złoty Perpignan) podszedł do mikrofonu Padel Magazine podczas imprezy, aby opowiedzieć nam więcej o tym konkursie. W szczególności na temat programu: jego związek z padel a także przyszłe plany ERA Immobilier.

„Wydarzenie takie jak to w centrum jest dobre”

Padel magazine : Aby zobaczyć taki spektakl tutaj, w centrum Perpignan i być kojarzonym z tym wydarzeniem, musi być przyjemnością dla gracza padel jak ty ?

Anthony Pizzuto : „Jest po prostu magiczny i potrzebowaliśmy go w centrum miasta. Jestem w centrum od lat i dobrze się czuję na takim wydarzeniu sportowym! Przynosi ludzi i radość”

Padel Magazine : Celem jest próba zbudowania czegoś z zespołem DNA Padel Wydarzenie, dlaczego nie wziąć udziału w FIP Canet-en-Roussillon?

Anthony Pizzuto : „Myślę, że jest prawdziwa przyszłość, a dzisiaj bycie partnerem FIP Gold Perpignan i Canet byłoby dla nas wspaniałe! Naprawdę mam nadzieję, że możemy tam być (w Canet), w każdym razie robimy dla tego wszystko.

To naprawdę bardzo fajna impreza, trzeba przybyć licznie i radzę ludziom zobaczyć ten sport, który jest naprawdę świetny! »

Le padel, narzędzie do budowania zespołu

Padel Magazine : Porozmawiamy o Erze Immobilier. Masz naprawdę dynamiczną, sportową drużynę, czy gra cała drużyna padel ?

Anthony Pizzuto : „To prawda, że ​​mamy trzech graczy z padel w zespole, w tym pośrednika kredytowego, Marjorie i mnie. Staramy się wszystkich inicjować i właśnie zamierzamy zrobić małą aktywność jako zespół, aby wzmocnić więzi w Centrali (klub padel w Perpignan). »

„Dużo się uczysz od tych wspaniałych graczy”

Padel Magazine : Widząc ten turniej z bliska i widząc wszystkich tych graczy, czego możemy się od nich nauczyć?

Anthony Pizzuto : „Wiele się uczysz od tych wspaniałych graczy. Są młodzi, są energiczni, a to sprawia, że ​​chce się grać jeszcze bardziej. Oglądanie ich grających uczy nas również właściwych gestów. »

Aby obejrzeć pełny wywiad, przejdź tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.