Le BIG PADEL Bordeaux wkracza w trzeci rok. Współzałożyciel, Antoine Couvercelle powraca do tej przygody, która mogłaby pójść jeszcze dalej dzięki powiększeniu „domu”.

  • Już 3 lata…

Oczywiście i wyszliśmy, aby dobrze się tutaj bawić. Ale mamy nawet nadzieję, że będziemy w stanie się rozwinąć, jeśli nastąpi autoryzacja. Dlatego wkraczamy w ten trzeci rok z wielkim optymizmem.

Od ponad 3 lat liczba ta rośnie. Ale nastąpił poważny wzrost aktywności od początku nowego roku szkolnego we wrześniu. Naprawdę możemy powiedzieć, że padel jest w trakcie przejść kamień milowy pod względem rozgłosu w miastach.

Odnotowujemy znaczny wzrost frekwencji. Na przykład zablokuj naszą ziemię 2 tygodnie przed godzinami szczytu.

Innym znakiem wzrostu frekwencji jestotwarcie w dni powszednie o 9:15 zamiast 10 godzin, aby stworzyć jeszcze jedną grę.

  • Największe zwycięstwo?

Duch klubu, który mamy w Big. Jakość infrastruktury oznacza, że ​​mamy klub, który działa bardzo dobrze.

To jest zwycięstwo, aby zobaczyć, że jest świata przez cały dzień, Oczywiście są luźne okresy, ale są mniej wyraźne niż wcześniej. Klub rośnie.

Gracze lubią przyjeżdżać do nas. BIG PADEL stał się dla niektórych nawet drugim domem.

  • Niespodzianka?

Mamy 5 kortów zewnętrznych i 2 kryte. Wśród 5 hal mamy singla. I pamiętam, że kiedy zaczynaliśmy, niektórzy ludzie uprzejmie wyśmiewali ten singiel.

Tyle że w rzeczywistości singiel ma wskaźnik obłożenia równoważny klasycznym kortom Padel. Gdy jest was tylko dwóch, dobrze jest grać, trenować i dobrze się bawić.

Cieszymy się również, że rośnie wśród młodych graczy Padel. Nasza szkoła Padel działa bardzo dobrze coraz młodsi gracze.

  • Projekt rozszerzenia

Będziemy dodaj 2 korty Padel jako rozszerzenie 2 obecnych pól zewnętrznych, a my obejmie wszystkie 4.

Chcemy to zrobić, aby zaspokoić bardzo duże zapotrzebowanie w Big. Jeśli jest to poważny projekt, jest jeszcze kilka kroków, aby ogłosić go z wielką fanfarą.

  • Na poziomie zdarzenia Padel…

W dniach 13 i 14 czerwca zapraszamy wszystkich fanów Padel i graczy na wielką imprezę klubową. Cały weekend Padel z P500 w menu.

Jak co roku będziemy oferować P1000 na koniec roku, Będzie to BIG PADEL MASTER, zwykle w dniach 5 i 6 grudnia.

Spróbujemy przynieść Arnaud Clément który miał świetną podróż Arnaud Di Pasquale.

A potem w kwietniu zaoferujemy nieco specjalny P250, ponieważ będzie Animacja POKER z naszym partnerem Winamax. Zablokuj w dniach 25 i 26 kwietnia.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.