Rozpoczęty w 2016, Anybuddy to wiodąca aplikacja we Francji w sportach à la carte. Pozwala graczom na rezerwację boisk sportowych w dowolnym miejscu we Francji, w zaledwie kilka sekund.

Pierwotnie poświęcony tenisowi, usługa została rozszerzona na wszystkie sporty rakietowe, a w szczególności na padel, który stał się drugim najpopularniejszym sportem w aplikacji.

Jako klub, usługa pozwala zatem bez wysiłku, szybko i prosto zwiększyć liczbę rezerwacji.

Po co umieszczać mój klub na Anybuddy?

Referencje, rezerwacje, płatności, obsługa klienta… Anybuddy zajmuje się wszystkim!

Platforma po prostu potrzebuje dostępu do Twojego oprogramowania do rezerwacji. Gdy to zrobisz, rezerwacje dokonane w Twoim klubie za pośrednictwem aplikacji zostaną automatycznie dodane do Twojego harmonogramu. Konkretnie :

  • Zwiększasz współczynnik wypełnienia swoich kortów i generujesz nowy dochód bez konieczności samodzielnego pozyskiwania nowych graczy.
  • Stajesz się widoczny dla wszystkich graczy już obecnych na platformie (łącznie 250 000 graczy). Wygodne do przyciągania graczy na wakacjach do twojego regionu, na przykład.
  • Masz pełną kontrolę nad swoim klubem. W dowolnym momencie możesz wybrać, które sądy i przedziały czasowe są dostępne w Anybuddy. Możesz również wprowadzić ograniczenia rezerwacji, na przykład autoryzując tylko rezerwacje last minute, aby dać pierwszeństwo swoim stałym bywalcom.
  • Jeśli nie jesteś wyposażony w rozwiązanie kontroli dostępu lub nie masz zarządzania, platforma zapewnia bezpieczną skrzynkę kodów bezpłatnie, aby umożliwić graczom dostęp w dowolnym momencie.
  • Wreszcie Gracze i klub są ubezpieczeni przez RCpro Anybuddy.

Krótko mówiąc, Oprócz zwiększania dochodów, bycie na Anybuddy nie zmienia sposobu działania Twojego klubu.

Jak wystawić mój klub na Anybuddy?

Jeśli usługa Anybuddy interesuje Cię swoją strukturą i chcesz dołączyć do ponad 1000 klubów zdeterminowanych, aby ożywić sporty rakietowe we Francji, po prostu skontaktuj się z nimi przez e-mail lub w sieciach społecznościowych.

Kontakt e-mail: support@anybuddyapp.com

Strona WWW: https://www.anybuddyapp.com/

Facebook: https://www.facebook.com/anybuddyapp/

Instagram: https://www.instagram.com/anybuddy_app/

Twitter: https://twitter.com/anybuddy_app

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !