Trud ramię, ścięgna i przymusowe wstrzymanie działalności padel. To jest najgorsza część początkujący gracze którzy zakochują się w tym wspaniałym sporcie. Nasz Sztuczki aby uniknąć najgorszego.

W tym artykule nie będziemy mówić o tym, jak leczyć zapalenie ścięgien ani jak to zrobić jakiego materiału użyć, aby uniknąć obrażeń. To, co zamierzamy Ci przekazać, to nasze doświadczenie. Ta wiadomość jest zatem dla Ciebie, początkujących lub średnio zaawansowanych graczy, którzy zakochali się w padel, i którzy grają dużą liczbę meczów w tygodniu.

dopłata. To właśnie nazywamy nagromadzeniem dużej liczby trafień. Oczywiście, jeśli przejdziesz z siedzącego trybu życia do 2 gier dziennie, twoja ręka będzie miała mało czasu na dostosowanie się do wagi piłki, wagi piłki w momencie uderzenia, nacisku wywieranego na rączkę, a zwłaszcza na powtarzanie ciosów. Wszystkie składniki zostaną połączone, aby uzyskać piękne zapalenie ścięgien.

To część gry. Obecnie na rynku jest mnóstwo sprzętu i ofert, które pomogą Ci uniknąć najgorszego, ale musisz też nauczyć się rozciągać i chronić się, aby uniknąć kontuzji. Wiedz, że istnieje również zapobieganie poprzez świadomość.

Praca ręki niedominującej

Lewa ręka dla osób praworęcznych, prawa ręka dla leworęcznych, często nazywana jest „szefem”, ponieważ to pozwala na prawidłowe ustawienie pali podczas przygotowywania. Ale nie to ... pomiędzy każdym uderzeniem ta niedominująca ręka pozwala zwolnić nacisk i ciężar dłoni dominującej. Pomyśl więc przede wszystkim o odzyskaniu pala między każdym uderzeniem, przed sobą, najpierw, aby przygotować się do następnego ruchu, następnie zresetować obronę lub atak, a na koniec i przede wszystkim, aby rozluźnić dominującą rękę.

Zmuszasz się do otwarcia dłoni

Ćwicząc, spróbuj zmusić się do szerokiego otwarcia dłoni, gdy wyciągasz pala ręką niedominującą. To zmusi cię do podparcia palca niedominującą ręką i rozluźnienia mięśni przedramienia.

Będzie to wymagało na początku koncentracji, ale bardzo szybko stanie się to automatyczne. Mniejsze napięcie, mniejszy nacisk i znacznie szybciej poprawisz swoją grę.

Rzeczywiście, to rozluźnienie pozwoli ci z czasem uzyskać dostęp do lepszych uderzeń, grać z większą łatwością, ale także odkryć nowe uchwyty rakiet, z pewnością bardziej dostosowane do twojej gry.

Czy to może być cudowny przepis na zapalenie ścięgna łokcia? Musisz nam o tym powiedzieć.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.