Nowe numery 1 zAPT Padel Wycieczka, Maxi Arce i Franco Dal Bianco wygrali finał konkursuWniebowzięcie otwarte przeciwko Pablo Barrera i Andres Britos, 6/2 6/4.

Konsekracja roczna

Franco Dal Bianco i Maxi Arce potwierdzają zatem swoją nową pozycję w rankingu, wygrywając autorytatywnie ten Open.

Dal Bianco i Arce zdobyli międzynarodową sławę rok temu, wychodząc z kwalifikacji Paragwaj Master, pokonując Julianoti-Flores, najlepszą w tym czasie parę w ćwierćfinale i przegrywając w półfinale z Pablo Barrera i jego partnerem Nico Egea. „Tu wszystko się zaczęło”, powiedz nr 1. W ten sposób zataczają koło: rok wyjątkowego wzrostu.

arce dal bianco coupe zamsz apt

Gładki finał

W finale Asuncion Open Maxi i Franco zdominowali Barrerę i Britos. Argentyńska para wydawała się płacić za wysiłek fizyczny, jaki włożyli, aby dostać się do finału, zwłaszcza Barrera, który popełnił wiele nietypowych fauli.

Plan Arce i Dal Bianco w połączeniu z ich szczytową kondycją fizyczną nie pozwolił rywalom walczyć w pierwszym secie (6/2).

Drugi set zaczyna się w ten sam sposób. Reakcja w środku seta pozwoli Britosowi i Barrerze trochę bardziej w to uwierzyć, ale Arce i Dal Bianco byli wyraźnie wyżej w tym finale. 6/2 6/4.

Kolejny duży turniej APT Padel Tourem będzie Axion APT Buenos Aires Master na stadionie River Plate, który rozpocznie się 28 kwietnia!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !