To prawdziwy wyczyn, który realizują Pablo Barrera i Andrés Britos. Reprezentanci Argentyny i Włoch awansują do swojego pierwszego finału w APT i zmierzą się z najlepszymi przedstawicielami Arce i Dal Bianco.

W tym Niedziela tak wyjątkowa, z półfinałami, po których następuje finał, Andrés Britos i Pablo Barrera zaskoczyli Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri 6/4 7/6. Po pokonaniu Julianoti / Quiles w kwartach, ta nowa para jest wypuszczana na swój pierwszy finał. Nie będziemy więc mieli finału o miejsce nr 1, bo Alfonso i Chiostri tracą szansę na odzyskanie tronu.

Ze swojej strony Franco Dal Bianco i Maxi Arce mieli problemy, ale ostatecznie zapewnili sobie miejsce w finale. Po przegranej pierwszego seta, numer jeden zdołał zebrać się w sobie i skorzystał z kontuzji Yaina Melgrattiego, co zmusiło parę numer 1 do wycofania się.

Dal Bianco/Arce będzie więc starał się uczcić to nowe miejsce w rankingu tytułem w Paragwaju. Finał z Barrera/Britos rozpocznie się o 19:30 (23:30 we Francji) i będzie śledzony na żywo z udziałem Przesyłanie strumieniowe APT Padel Wycieczka.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !