To z pewnością dowód na poziom APT Padel Tour: Jérémy Scatena i Sergio Icardo odpadli na ostatnim okrążeniu Asuncion Open.

Spodziewaliśmy się, że zobaczymy ich w głównym losowaniu, ale tak się nie stanie. Jérémy Scatena i Sergio Icardo przegrali z argentyńską parą Relis Ferreyra / Lukas Hugo Hernan Klauspo bardzo intensywnej grze.

Po pierwszym secie, w którym popełniła wiele błędów (3/6), francusko-hiszpańska para narzuciła swoje padel długa runda (6/1) z bardzo chwytliwymi Argentyńczykami. Trzeci set rozpoczął się pod wysokim napięciem, a po kompletnie nieudanej szóstej grze, w której zostali przerwani, Scatena i Icardo nie odzyskali serwu. W końcu się kłaniają 3/6 6/1 3/6.

Jest eliminacja 92. i 103. zawodników w rankingu World Padel Tour z poprzednich wersji tego APT Padel Otwarta wieża Asuncion. Jeśli Jérémy i Sergio zagrali razem swój pierwszy turniej, to oczywiście mała niespodzianka.

Przez cały mecz Argentyńczycy zasługują na zwycięstwo, aw szczególnych warunkach (noc, wilgotność) wykazywały zdolność adaptacji większą niż ich europejskie odpowiedniki. Dzięki temu zwycięstwu Klaus i Ferreyra znów grają dzisiajw XNUMX/XNUMX finału przeciwko młodym Hiszpanom Diego Pascual Simon i Jose Pedro Montalban. Mecz, który będzie transmitowany na kanale APT YouTube Padel Wycieczka, około 22:30 czasu francuskiego.

Scatena i Icardo będą mieli kilka dni odpoczynku i treningu przed następnym oficjalnym meczem, który zawsze będzie w Asuncion, jako częśćMistrz APT ParagwajFacing Eric Aguillon Rodrigo i Sebastian Rodriguez. Spotkanie zostało zaplanowane Wtorek 9 godz. 09:30 czasu lokalnego !

 

Dla tych, którzy chcieliby ponownie zobaczyć wczorajszy mecz, to jest ICI

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !