Ulubione pary według ich rankingu APT kwalifikuje się do ćwierćfinału finału'Asuncion Otwarte. Awansują Chiostri-Alfonso, Aguirre-Torre, Dal Bianco-Arce, Oliveira-Melgratti i Pascoal-Flores, a Tito Allemandi i Javi Pérez padają.

Pascoal i Flores wysadzają najbardziej oczekiwaną parę

W pierwszym meczu popołudnia Vasco Pascoal i Stefano Flores pokonał Tito Allemandiego i Javi Péreza (6/3/6/4) w bardzo solidnej grze od nich. To pierwszy słaby występ Tito Allemandiego, który przybywa ze statusem światowej gwiazdy padel i jego celem szturmowania nr 1 w rankingu.

Przeciwnikami Pascoal/Flores będą Oliveira i Melgratti którzy pokonali Miguela i Nuno Deusa. To spotkanie otworzy ćwierćfinały o godzinie 17:00 czasu lokalnego (21:XNUMX we Francji), w klubie sportowym La Quinta.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory solidny nowy numer 1

W drugim ćwierćfinale tej części tabeli Tolito Aguirre i Agustín Torre zmierzą się z Maxi Arce i Franco Dal Bianco (20:4 w Paragwaju i północ we Francji). Aguirre i Torre wrócili do Almady-Frugoni (6/6 3/6 2/6), podczas gdy nowe numery APT zdominowały Bejarano-Gutiérreza z podwójnym 3/XNUMX. To będzie wielki plakat tych kwartałów!

Julianoti/Quiles, to poważna sprawa

Julianoti i Quiles również będą w ćwierćfinale po pokonaniu Sassano-Peiron 6/2 7/5. Ta para, która wiele obiecywała, jest bardzo niebezpieczna i może być kandydatką do wszystkich tytułów w tym sezonie. Ich przeciwnikami będą Pablo Barrera i Andres Britos, którzy pokonali niespodziankę Chozas-Cejas 7/6 6/4.

Chiostri/Alfonso, zawsze w napięciu

Chiostri i Alfonso wznawiają swój irytujący zwyczaj ciężkiej walki przed ostatnimi rundami. W obliczu Egei-Ozan Argentyńczycy, którzy chcą odzyskać swoje miejsce na pierwszym miejscu, będą potrzebować trzech trudnych zestawów (1/6 3/3 6/6), aby wspiąć się na ćwiartki.

Ich kolejnymi przeciwnikami będą zwycięzcy Future of Asuncion, Juan Restivo i Diego Ramos , który wczoraj rano pokonał rozstawione z numerem 6 Cristian Gutierrez/Maxi Sanchez Blasco (7/5 7/5).

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !