L 'APT Padel Wycieczka przeżyje wyjątkowy dzień w tę paragwajską niedzielę. Deszcz w piątek oznaczał, że dzisiaj będziemy mieli prawo do półfinałów i wielkiego finału, zajmując pierwsze miejsce w rankingu między Chiostri/Alfonso i Arce/Dal Bianco.

Historyczny dzień

Maxi Arce i Franco Dal Bianco odzyskali pierwsze miejsce na APT Padel Włącz bez grania : Chiostri / Alfonso stracili punkty Paragwaju Master 2021. Ale Maxi i Franco chcą potwierdzić to osiągnięcie, pokonując swoich przeciwników na torze.

Jeśli dwie ulubione pary wygrają swój półfinał, będziemy mieli prawo do tej wielkiej bitwy w finale w Asuncion.

arce dal bianco chiostri alfonso

Słabsze psy w półfinałach

Wyczyn rozgrywającego dokonali Andrés Britos, dobrze znany we Francji, i jego argentyński kolega z drużyny Pablo Barrera. W szalonym meczu trwającym prawie 2:30 argentyńska para pokonała Julio Julianoti i Fede Quiles 6/3 2/6 6/3.

Britos / Barrera będą więc chcieli kontynuować swój wyczyn przeciwko tym, którzy chcą odzyskać swoje miejsce jako nr 1: Chiostri / Alfonso. Argentyńczycy odzyskali swój najlepszy poziom, autorytatywnie pokonując Restivo / Ramos 6/2 6/0. „Chcemy, aby Dal Bianco-Arce w finale odzyskał pierwsze miejsce” zadeklarował pod koniec meczu Gonzalo Alfonso.

Arce i Dal Bianco przeżywają swoją pułapkę

W drugiej części tabeli nowi liderzy rankingu APT Padel Tour, Maxi Arce i Franco Dal Bianco musieli ciężko walczyć, aby pozbyć się Leonela „Tolito” Aguirre i Agustina Torre 7/6 1/6 6/4.

Dziś nadal będą mieli dużą parę w półfinale. Yain Melgratti i Miguel Oliveira zwyciężyli w przerwanym przez burzę meczu ze Stefano Floresem i Vasco Pascoalem (6.) i będą próbować pozbawić kibiców finału na długo oczekiwany numer 1.

Dziś pierwszy półfinał pomiędzy Oliveirą-Melgratti i Dal Bianco-Arce rozpocznie się o godzinie 9:30 (we Francji 13:30). Wtedy przyjdzie kolej na Chiostri-Alfonso przeciwko Barrera Britos.

Finał zostanie rozegrany o 19:30 (23:30 we Francji) na korcie centralnym klubu sportowego La Quinta w Asunción.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !