Zrób miejsce na półfinały pierwszego turnieju APT Padel Trasa 2021: Asuncion Open, z pięknymi plakatami w perspektywie!

Ulubione robią to

W przeciwieństwie do poprzedniego dnia, faworyci zapewniali wczoraj i dlatego znajdujemy plik rozstawiono dzisiaj w półfinałach numer 2, 3 i 4 ! Ale to było trudne dla rozstawionej czwórki, Melgratti / Soliverez, który musiał stoczyć prawdziwą walkę z Alfonso / Chiostri (TS 4).

Bardzo ważny mecz, który mogliśmy śledzić wczoraj po południu, który przyniósł zwycięstwo Yain Melgratti i Lucho Soliverez pod koniec suspensu: 7/6 4/6 7/6 ! Pojedynek pistoleros pomiędzy Melgratti i Alfonso zakończył się zwycięstwem partnera Lucho Solivereza! Będziemy się dobrze bawić!

Miejmy nadzieję, że Argentyńczycy Melgratti i Soliverez, którzy wygrali swoje dwa mecze w prostych setach, będą dziś na szczycie, aby stawić czoła Julio Julianoti i Stefano Flores. Brazylijska para nie wdała się wczoraj w szczegóły, wygrywając 6 / 3 6 / 3 twarzą w twarz z Gonzalezem / Kuhnerem. Brazylijczycy wciąż nie przegrali seta, aw tym półfinale zaczną faworytów!

Tak jak oni, Nicolas Egea i Pablo Barrera, rozstawieni z numerem 3, nadal nie przegrali rundy, a wczoraj wykonali swoją robotę przeciwko silnej parze Sanchez / Cejas: 7 / 5 6 / 3. Dzisiaj również zaczną się z faworytami Bejarano / Torre, który wypuścił Lehyt / Zarhi, kaci dzień przed nasionem numer 1. Zwycięstwo na końcu napięcia 7/6 0/6 6/3! Tym razem to zespół, który wygrywa 6/0, co kończy się wygraną!

Najpiękniejsze zdjęcia kwater

Program półfinałów

• 10h30 (14:30 czasu francuskiego): Barrera / Egea (3) vs Bejarano / Torre
  • 12h00 (16:00 czasu francuskiego): Flores / Julianoti (2) vs Melgratti / Soliverez (4)

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !