Dwie pary faworytów wygrały w półfinale APT Padel Asuncion Open Tour, więc będziemy mieli finał Flores / Julianoti vs Barrera / Egea.

Nasiona numer 2 i 3 spełniły dziś swoje zadanie w półfinale APT Padel Otwarta wieża Asuncion. Ale jakie to było trudne Nicolas Egea i Pablo Barrera, który potrzebował trzech zestawów, aby wykluczyć zaskakującego Amilcara Bejarano i Eduardo Torre. Ostateczne zwycięstwo 6/7 6/4 7/5 po bardzo intensywnym meczu.

Barrera Egea APT Padel Asuncion Open Tour 2021

 

Jutro ziarno numer 3 będzie miało raczej interes w odzyskaniu zdrowia, ponieważ zmierzy się z nim para w formie turnieju: Stefano Flores i Julio Julianoti. Brazylijczycy zaimponowali Melgratti / Soliverez z numerem 4 dzięki błyskawicznemu zwycięstwu: 6 / 4 6 / 3. Flores i Julianoti nadal nie przegrali zestawu zawodów i logicznie rzecz biorąc, jutro rozpoczną faworytów w tym pachnącym pudrem finale!

Rozpoczęcie spotkania o godzinie 11:00 (15:XNUMX czasu francuskiego) na kanale APT YouTube Padel Wieża !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !